فروش دستگاه طلاکوب سوزنی ارزان Epson LQ2180

جهت خرید و فروش دستگاه طلاکوب سوزنی ارزان Epson LQ2180 با شماره تلفنهای زیر در تماس باشید

۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰-۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵-۰۹۲۰۱۰۲۸۱۰۰


فروش دستگاه طلاکوب سوزنی ارزان Epson LQ2180


قابل توجه همکاران محترم:

جهت خرید پرینتر سوزنی Epson LQ 2180 جهت چاپ طلا روی گالینگور، با قیمت مناسب کافیست با ما تماس بگیرید. مبلغ این دستگاه سیصدهزار تومان الی یک میلیون تومان می باشد که البته قیمت آن بسته به کارکرد آن متفاوت می باشد. این دستگاه جهت استفاده در دفاتر فنی و صحافی، نسبت به مدلهای دیگر بسیار با دوام و مقرون به صرفه می باشد.
جهت اثبات این موضوع، مقاله ای در همین مورد گردآوری شده که در ذیل مشاهده می نمایید:

مقایسه دستگاههای صحافی طلاکوب دیجیتال بدون حروف

دستگاه صحافی طلاکوب سوزنی

این دستگاه همان پرینتر سوزنی می باشد که تقریبا در تمام شرکتها و بانکها دیدیم. با حذف نوار ریبون از این دستگاه می توان از آن به عنوان دستگاه طلاکوب استفاده نمود. بزرگترین عیب این دستگاه کیفیت پایین طلای چاپ شده روی گالینگور می باشد که بعد از مدتی پاک خواهد شد. البته این نقیصه با استفاده از طلای PC رفع گردیده است.
بزرگترین مزیت این دستگاه قیمت پایین و ارتباط مستقیم آن با کامپیوتر می باشد. یکی دیگر از قابلیت های مهم این دستگاه طلاکوبی بر روی انواع گالینگورهای طرح دار (خارجی) و ساده میباشد. قیمت این دستگاه که بصورت کارکرده می باشد بین ۳۰۰ هزار تا یک میلیون تومان می باشد (البته قیمت آکبند این دستگاه حدود ۲ میلیون تومان در سال ۹۵ می باشد که مقرون به صرفه نمی باشد).

فروش دستگاه صحافی طلاکوب سوزنی ارزان Epson LQ2180
فروش دستگاه طلاکوب سوزنی ارزان Epson LQ2180
دستگاه طلاکوب دیجیتال مدل SG 110 و GP 135

این دستگاه توسط مبتکران ایرانی مونتاژ شده است که با استفاده از پرینترهای سوزنی Epson و ساخت قاب فلزی که در شکل زیر نمایش داده شده است، ساخته شده است. این دستگاهها از لحاظ رول طلا در دو نوع می باشد. بدون رول برقی و با رول بقی. مدلی که دارای رول طلای برقی می باشد از لحاظ قیمتی بالاتر می باشد و نیاز به چسباندن طلا روی گالینگور ندارد و مانند پرینترهای سوزنی Epson روی گالینگورهای خارجی نیز توانایی چاپ دارد. (البته باید از رول طلای بخصوصی استفاده کرد. در غیر اینصورت، پاک خواهد شد)

دستگاه طلاکوب سوزنی

دستگاه صحافی طلاکوب با ترمال هد

این دستگاه چینی می باشد که توسط واردکنندگان در ایران مونتاژ می شود. این دستگاه صرفاً جهت زرکوب دیجیتال ساخته و برنامه ریزی شده است و به همین خاطر کل قطعات این دستگاه همسو و هماهنگ فقط برای کار زرکوب طراحی و ساخته شده است  و این ویژگی باعث افزایش قدرت، کیفیت و ظرافت این دستگاه شده است.

دستگاه طلاکوب ترمال هد

مزیتهای دستگاه طلاکوب ترمال هد

بزرگترین مزیت این دستگاه، چاپ با کیفیت فوق العاده روی گالینگورهای ایرانی و بدون طرح میباشد که در ذیل نمونه ای از چاپ این دستگاه را می آوریم.
یکی دیگر از مزایای این دستگاه، بدنه این دستگاه است که تماماً از ورق آهن ضخیم میباشد و با پوشش رنگ الکترو استاتیک پوشیده شده است که باعث دوام و جلوگیری از برق دزدی دستگاه میشود در صورتی که دستگاه مشابه در بازار دارای یک کابینت فلزی بسیار نازک بوده و اصل متعلقات دستگاه از پلاستیک بوده که به مرور زمان باعث افزایش استهلاک دستگاه می شود.

حال به معایب این دستگاه می پردازیم:

اولین و بزرگترین عیب این نوع دستگاهها «هد» این دستگاه می باشد که بعد از گذشت حدود یکسال نیاز به تعویض دارد که معمولا همراه با تعویض هد، بُرد دستگاه نیز تعویض میگردد. یکی دیگر از عمده ترین معایب این نوع دستگاه، عدم توانایی چاپ روی گالینگورهای طرح دار و خارجی می باشد. سومین عیب این دستگاه عدم اتصال به کامپیوتر میباشد (به صورت مستقیم با USB به دستگاه متصل می گردد) و در نهایت چهارمین عیب نیز، نبودن متخصص کافی جهت تعمیر این دستگاه می باشد.


جهت خرید پرینتر سوزنی ۲۱۸۰ با شماره های زیر در ارتباط باشید

تهران – میدان انقلاب

۰۹۲۰۱۰۲۸۱۰۰-۶۶۹۵۸۳۳۵

مصیبی

انجام صحافی فنر فلزی

جهت انجام صحافی فنر فلزی با شماره تلفنهای زیر تماس بگیرید

۶۶۹۵۸۳۳۵-۶۶۴۹۷۹۰۰  و ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵ – ۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰

انجام صحافی فنر فلزی

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ ۱۲۸ با سابقه بیش از ۱۵ سال در زمینه انواع صحافی چسب گرم، فنر فلزی و صحافی چسب سرد در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

در صورتی که خواهان صحافی جزوات خود با دوام بالا و ظاهری زیبا می باشد قطعا بهترین راه صحافی انجام صحافی فنر فلزی مارپیچ می باشد

انجام صحافی فنری دوبل و مارپیچ در تیراژ بالا در کمترین مدت زمان

فنر فلزی مارپیچ
انجام صحافی فنر فلزی

خدمات کامپیوتری ایزوتایپ با انجام انواع صحافی گالینگور، صحافی هاردکاور و صحافی فنری فلزی جزوات و کتاب در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

انجام صحافی فنر فلزی
انجام صحافی فنر فلزی

ایزوتایپ با انجام انواع فنرهای فلزی مارپیچ، فنر فلزی دوبل، فنر مارپیچ پلاستیک در خدمت شما می باشد. جهت انجام صحافی فنری در تیراژ بالا با شماره های فوق تماس حاصل نمایید.

مقاله آموزش ترمیم صحافی تصویری

مقاله آموزش ترمیم صحافی تصویری، شماره تماس جهت سفارش صحافی: ۶۶۹۵۸۳۳۵- ۶۶۴۹۷۹۰۰ – ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵


صحافی ایزوتایپ


مقاله آموزش ترمیم صحافی تصویری


مقدمه:

در این مقاله به بررسی بعضی روشهای صحافی که اصولا، گفته ها و نوشته های قرنهای گذشته را مانند گنج محافظت می کنند می پردازیم.

تعریف واقعی صحافی، چیدن صفحات روی هم و دوخت آنها به صورت منظم و صاف با نخهایی از جنس کتان و کنف و در نهایت پوششی از تکه های چرم می باشد. متاسفانه در حال حاضر این روش بخاطر هزینه بالای مواد اولیه و همچنین زمان زیاد، مقرون بصرفه نمی باشد. بنابراین در قرن نوزدهم میلادی و ظهور صنعت چاپ، کیفیت کاغذها نیز افت کرد، صحافی نیز معنای جدید و متنوعی پیدا کرد. صحافی کتابها نیز مانند صنایع دیگر از حالت دستی، به حالت ماشینی و با سرعت بالا و قاعدتا کیفیتی نامناسب تولید میشد و همین عمر باعث طول عمر کوتاه کتابها گردید.

صحافی
صحافی

به مرور زمان، کتابهایی با تعداد برگهای متفاوت و یا حجیم، با نخهای ارزان و بی دوام دوخته می شدند؛ جلد آنها نیز از چرم مصنوعی که به مرور زمان و با کمترین استفاده از بین می رفتند ساخته می شدند. امروزه متن کتابها به صورت چاپی و با قیمتی ارزان به بازار عرضه می شود. بنابراین کتابها نیز با چسب مخصوص صحافی و مواد دیگر، که ارزان قیمت و بی کیفیت می باشند، به هم متصل می شوند در نتیجه بزرگترین مشکل، عدم مقاومت برگها در برابر ضربه، فشار و … می باشد و با چند بار مطالعه، برگه های کتاب از هم جدا شده و به صورت برگ برگ در می آیند.

در حدود سال ۱۸۸۰، در آلمان روشی ابداع شد که هم زمان کمتر و هم قیمت مناسبتر داشته باشد در این روش کتابهای نفیس را از داخل با سیم به هم می دوختند و روی سیمها را با نوارهای پارچه ای می پوشاندند. این روش هم سرعت بالایی داشت و هم مقاومت کتابها را بالا برد.

در همان زمان، دوخت ماشینی کتابها آغاز شد. اما زمان بسیار زیادی این روش، اقتصادی و با دوام بود.

بنابراین روش دوخت ماشینی و سیمی کتابها تا نیمه اول قرن بیستم ادامه پیدا کرد.  البته این روش یک مشکل اساسی داشت و آن هم این بود که در طول زمان سیمها شروع به زنگ زدگی و خوردگی می کردند و هم جلد کتاب، هم داخل کتاب از بین می رفت. در نهایت کتابها برگ برگ، از هم جدا و از بین می رفتند.


صحافی
صحافی

ما در این مقاله سعی بر این داریم تا روش ترمیم و صحافی کتابهای قدیمی را برای شما توضیح بدهیم.


در ابتدا سیم ها (منگنه) را با احتیاط از داخل عطف کتاب در می آوریم. همانطور که در عکس زیر می بینیم با توجه به اینکه پارچه آسیب دیده خوشبختانه از برگها محافظت کرده و عطف کتاب سالم مانده است.

ترمیم صحافی
صحافی

مرحله بعد تمیز کردن و سمباده کاری عطف کتاب از زنگ زدگی های سیمها و پرزهای اضافه می باشد کافیست کمی عطف کتاب را نمدار کنیم تا پارچه محافظ دوخت قبلی به راحتی از کاغذها کنده شوند. به خاطر داشته باشید این کار به مقاومت و تمیزی کار صحافی کمک شایانی می کند، و از آسیب بیشتر در آینده جلوگیری می کند.

زنگ زدگی را از بین بردیم. در مورد این کتاب دو راه برای مهار برگه ها داریم. راه اول اینست که یک نوار از جنس کتان روی کل عطف دوخته شود. اما راه دوم و بهترین راه برای مقاومت و جلوگیری از پارگی عطف کتاب، استفاده از دوختن یک نوار پارچه کنفی از محل سوراخ سمت چپ حاصل از سیمها می باشد. (مطابق شکل زیر) این مسئله کمک زیادی به مقاومت برگه ها خواهد کرد حال یک نوار کتانی نیز روی کل عطف کتاب دوخته می شود که کاملا استحکام و مقاومت برگه ها را بالا می برد.

صحافی
صحافی

در نتیجه، تا اینجا یک امتیاز کامل برای نگه داشتن برگه ها و جلوگیری از برگ برگ شدن آنها گرفتیم.  در مرحله بعد از و پس از تعمیر عطف کتاب، نوبت به تعمیر جلد کتاب می رسد.

با توجه به اینکه جهت صحافی کتابهای قدیمی باید دقت زیادی به کار ببریم، لذا با توجه به جنس قبلی جلد، از جنس چرم بز متناسب با ظاهر، ارزش تاریخی و اقتصادی استفاده می نماییم.

جهت به دست آوردن شکل ظاهری جلد جدید مطابق جلد فوق، بایستی از یک الگوی خاص پیروی کنیم.


صحافی
صحافی
آموزش ترمیم صحافی
صحافی

این کتاب از نوع ته گرد می باشد که باید جهت برش چرم به آن توجه داشته باشیم. در ابتدا با ته گرد بودن آن کاری نداریم. یک جفت تخته متناسب با اندازه و وزن کتاب  را با نخ کنفی به هم متصل می کنیم (مطابق شکل زیر)

صحافی
صحافی

قسمتی از کتاب به صورت هفتی (۷) در آمده بود در نتیجه تخته ها را با برگه های داخل آن را منطبق می کنیم. این قسمت یکی از سخت ترین قسمتهای صحافی و ترمیم این کتاب می باشد چراکه باید چرم را طوری در این قسمت تنظیم نمائیم که مانند اصل جلد در بیاید. به همین خاطر بعد از برش قسمت هفتی شکل جلد باید از نوارهای باریک بریده شده برای پوشش آن استفاده کرد و روی آن را با رنگ آکریلیک همرنگ می نماییم.

صحافی
صحافی
صحافی
صحافی
صحافی
صحافی

اگر بخواهیم کتاب را به صورت قدیمی تر و حالت اول خود در بیاوریم کافیست لبه های جلد را با استفاده از یک شمع بسوزانیم. همچنین با استفاده از مقداری آب و جوهر می توانیم عطف کتاب و قسمتهای مخصوصی از آن را به حالت ساییده شده در بیاورید.

صحافی ایزوتایپ
صحافی ایزوتایپ
صحافی ایزوتایپ
صحافی ایزوتایپ

در نهایت چرم بز را با استفاده از چسب مخصوص به تخته ها بچسبانید و بقیه موارد که به صورت تصویری می باشد. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

صحافی ایزوتایپ
صحافی ایزوتایپ

مترجم و تهیه کننده: مصیبی-۱۳۹۴

منبع:

‘The Salmon Book’: Conservation in Reverse

Royston Haward and Zoe Miller

– See more at: http://britishlibrary.typepad.co.uk/collectioncare/materials/#sthash.GyonEunW.dpuf

صحافی ایزوتایپ با انجام کلیه امور صحافی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

۰۲۱-۶۶۹۵۸۳۳۵**۰۲۱۶۶۴۹۷۹۰۰**۱۵ ۴۷ ۵۷۰ ۰۹۱۲* ۸۶ ۲۰۰ ۰۴ ۰۹۱۹

تهران- میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی – بازار بزرگ کتاب – زیرزمین- واحد ۱۴- ایزوتایپ ۱۲۸

تبدیل پایان نامه به کتاب با مجوز ارشاد

تبدیل پایان نامه به کتاب با مجوز ارشاد

در کمترین زمان و با مناسبترین قیمت


تلفن تماس:

۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰-۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵-۶۶۴۹۷۹۰۰-۶۶۹۵۸۳۳۵


تبدیل پایان نامه به کتاب
تبدیل پایان نامه به کتاب با مجوز ارشاد

قابل توجه دانشجویان و فارغ التحصیلان عزیز، جهت کسب امتیاز (نمره پایان نامه) و مصاحبه دکترا کافیست با شماره تلفن های ۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰-۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵-۶۶۴۹۷۹۰۰-۶۶۹۵۸۳۳۵ تماس حاصل نمایید. صفر تا صد مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب را به ما بسپارید و کتاب خود را در با صفحه آرائی حرفه ای، طراحی جلد و با کیفیت بالا در حداقل زمان ممکن از ما تحویل بگیرید. چاپ کتاب شما، حتی با تعداد ۲۰ عدد هم امکان پذیر می باشد و نیازی به هزینه گزاف نمی باشد.

در ابتدا هدف خود از چاپ پایان نامه خود به صورت کتاب و تبدیل آن به کتاب را تعیین نمایید، زیرا بعضاً دیده شده دوستان تصور میکنند که با چاپ پایان نامه خود و تبدیل آن به کتاب فوراً با استقبال بازار روبرو شده و کسب درآمد میکنند.

عزیزانی که قصد چاپ پایان نامه خود به صورت کتاب، جهت کسب امتیاز، نمره و رزومه برای مصاحبه دکتری را دارند در نظر داشته باشند ویراستاری کتاب به دوصورت: معمولی ( از جهت نگارش و غلط املایی ) و تخصصی (از لحاظ تخصصی موضوع کتاب و بار علمی و محتوای فنی کتاب) میباشد، که ویراستاری فنی و تخصصی پایان نامه ایی که در دانشگاه با نمره بالا قبول شده و از زیر ذره بین اساتید صاحب فن به خوبی گذشته الزام صد در صدی ندارد و فقط بایستی سبک جمع آوری فصول پایان نامه تغییر یابد که آن هم نیازمند تخصص و دانش دیگریی نمی باشد و خود شما به راحتی میتوانید آنرا انجام دهید. ولی اگر قصدتان از چاپ پایان نامه به صورت کتاب ارائه دادن آن به مرکزی خاص میباشد و نمیخواهید که از آن کپی برداری و سوء استفاده شود تا جایی که امکان دارد در مطالب اصلی پایان نامه خود و فصول آن تغییری ایجاد نکرده تا در آینده دچار مشکلات احتمالی نشوید.
جهت تبدیل یک پایان نامه به کتاب بایستی موارد زیر را رعایت نمود:
۱- در فایل پایان نامه تمامی لغاتی که اشاره به پایان نامه بودن و یا گزارش کار بودن و یا پروژه تحقیق بودن دارد را با کلماتی که اشاره به کتاب بودن اثر دارد جایگزی نمود.
۲- بخشهای مربوط به نتیجه گیری و گزارشات کلاسی و درسی حذف و یا با اندکی تغییر در نگارش به گزارشی جامع با جامعه آماری بزرگتر تبدیل شود.
۳- کلمات اشاره کننده به استاد راهنما ، استاد مشاور و غیره حذف گردد.
۴- براساس موضوع و نوع پایان نامه و رشته تحصیلی برخی پایان نامه ها دارای فصول فرضیه و نتیجه گیری و یا پیشنهادات میباشند که با توجه به هدف شما از چاپ کتاب هم میتوانید حذف کرده و یا با اندکی تغییر چاپ نموده و هم میتوانید بدون تغییر ثبت اثر کرده و به چاپ برسانید.
۵-بخش مقدمه اثر خود را به اساتید زبر دست دانشکده خود سپرده تا هم از تجربه آنها در سنگیتر نمودن بار علمی اثر خود بهره برده و هم در کتاب خود قید نمائید با مقدمه استاد… ( نام بردن اساتید معتبر در روی جلد کتاب و در صفحه شناسنامه کتاب به عنوان مقدمه باعث افزایش اعتبار علمی کتاب شده و این امکان نیز وجود دارد تا ازسوی اساتید به دانشجویان جهت مطالعه و خریداری معرفی شوند)
۶- مهمترین بخش و آخرین بخش در تبدیل یک پایان نامه به کتاب بخش صفحه آرایی و طراحی جلد میباشد که صفحه آرایی به سلیقه صفحه آرا می باشد ولی جهت طراحی جلد ۲ تا ۳ طرح به شما ارائه می شود که طبق سلیقه شما انجام خواهد شد.


جهت اطلاع دقیق از قیمت و زمان تحویل با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایید.

۰۹۲۰۱۱۰۱۲۸۰-۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵-۶۶۴۹۷۹۰۰-۶۶۹۵۸۳۳۵